System Lagoon

O technologii…

Nasza pralnia wdrożyła system czyszczenia na mokro – Lagoon. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu i pracy nad metodami czyszczenia oraz obserwacjom technologii czyszczenia na mokro Lagoon w Polsce i za granicą dajemy Państwu możliwość korzystania z najlepszej jakości.
Zaufaj naszej profesjonalnej pralni i skorzystaj z nowej ekologicznej usługi wet-cleaning.

Odkryj różnicę – zobacz, dotknij i poczuj to! Nie wahaj się, zapytaj o delikatny oraz przyjazny dla środowiska system, Lagoon®
Lagoon® to proces czyszczenia na mokro zaprojektowany w taki sposób, aby przebiegał tak delikatnie jak podczas prania ręcznego, dając efekt przewyższający rezultaty osiągane w pralni chemicznej.
Ubrania wyczyszczone w Lagoon® pachną świeżością, a kolory są bardziej intensywne.
Jako jedyny system certyfikowany przez The Woolmark Company, stał się najlepszą możliwą alternatywą stworzoną do czyszczenia i pielęgnacji delikatnych ubrań.
Lagoon® zaprojektowany przez Electrolux Professional został określony przez Woolmark, mianem technologicznego przełomu w dziedzinie czyszczenia garderoby, która tradycyjnie oddawana była do pralni chemicznych i czyszczona za pomocą rozpuszczalników.
Lagoon® jedyny system czyszczenia wodnego wet-cleaning zatwierdzony przez The Wollmark Company.

broszura-s4-2

  • Lagoon jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Podstawowym rozpuszczalnikiem używanym w systemie jest woda, a wszystkie stosowane środki są biodegradowalne.
  • Lagoon oferuje możliwość profesjonalnego czyszczenia wełny, jedwabiu, wiskozy i tych tkanin oraz włókien, które do niedawna nadawały się wyłącznie do czyszczenia chemicznego. Dodatkowo jest idealnym rozwiązaniem do prania strojów z aplikacjami, takich jak np. suknie ślubne.
  • Tkaniny czyszczone systemem Lagoon pachną świeżo, są bardziej miękkie w dotyku, kolory ich są wyrazistsze, a biel jaśniejsza. Dzięki użyciu wody i detergentów, włókna czyszczone są na wskroś, co zapewnia doskonały rezultat czyszczenia.
  • Lagoon to dwa systemy w jednym. Używając tych samych urządzeń można świadczyć usługi czyszczenia garderoby jak i prania wodnego. System pozwala na świadczenie usług dla klientów indywidualnych, a także dla hoteli lub restauracji.